Szkolenie
Finanse w Holandii – Hipoteki i podatki

Szkolenie
Finanse w Holandii – Hipoteki i podatki

Gotowy na pogłębienie swojej wiedzy na temat finansów w Holandii? Nasze szkolenie o hipotekach i podatku dochodowym to doskonała okazja! Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

W Holandii system podatkowy jest oparty na zasadzie progresywnego opodatkowania. Oznacza to, że im więcej zarabiasz, tym wyższy procent podatku musisz zapłacić. Podatek dochodowy w Holandii obejmuje różne rodzaje dochodów, takie jak dochód z pracy, przedsiębiorczości, nieruchomości czy inwestycji. Warto również zwrócić uwagę na różne rodzaje ulg podatkowych i odliczeń, które mogą wpłynąć na ostateczną kwotę podatku do zapłacenia. W przypadku osób, które posiadają kredyt hipoteczny, istnieją specjalne zasady dotyczące odliczania od dochodu kosztów związanych z nieruchomością. Dlatego właściwe zrozumienie zasad rozliczania podatku dochodowego w Holandii jest kluczowe dla optymalnego zarządzania finansami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na nasze szkolenie, gdzie omówimy szczegółowo te kwestie i udzielimy praktycznych wskazówek dotyczących rozliczeń podatkowych w Holandii.

Na tym spotkaniu prowadząca Paulina Kurowska przybliży Państwu tematy związane z podatkiem dochodowym, w tym strukturą opodatkowania, kategorie dochodów, ulgi podatkowymi, a także zagadnienia związane z kredytem hipotecznym i partnerem fiskalnym. Wiedza ta pomoże Państwu w lepszym zrozumieniu i zarządzaniu finansami.

Zapewniamy, że będzie to cenna okazja do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Szkolenie odbędzie się 23.03.2023 o godzinie 10:00 i potrwa do 12:30. Zapraszamy do biura NL-Balance w Rijswijk, Lange Kleiweg 14, 2288 GK.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Publikacja  16.03.2024

Gdzie i Kiedy?

  • 23.03.2023

  • godzina 10:00 do 12:30

  • Lange Kleiweg 14, 2288 GK Rijswijk

FISKALNA REZERWA EMERYTALNA – FOR

25/11/2020|

Fiskalna Rezerwa Emerytalna jest holenderskim przepisem podatkowym dla osób, które są przedsiębiorcami w zakresie podatku dochodowego. Jeśli przedsiębiorca spełnia odpowiednie warunki, może każdego roku odroczyć opodatkowanie pewnej części zysku. Ta odłożona część zysku [...]

Umowy dla ZZP

01/05/2016|

Jeśli ZZP (wykonawca) ma zamiar pracować dla klienta/zleceniodawcy to ZZP i klient musza określić, czy istnieje podejrzenie rzeczywistego zatrudnienia .W wielu przypadkach, jest to oczywiste, że tak nie jest. W wątpliwych przypadkach ZZP [...]

2024-03-21T14:50:57+01:00
Przejdź do góry